Про компанію

Компанія «АГРОТЕХПАРТНЕР» є важливою ланкою між виробниками сільськогосподарської техніки та аграріями, має багаторічний досвід успішної роботи на сільськогосподарському ринку України.

Будучи офіційним дилером і дистриб’ютором провідних українських виробників сільськогосподарської техніки, компанія просуває сучасні технології обробітку ґрунту, актуальну техніку і її технічний супровід, ефективні методи організації сільськогосподарського бізнесу.

Техніка, пропонована аграріям проходить передпродажну підготовку, що гарантує її ефективну роботу. А знання особливостей сільгоспмашин нашими фахівцями допоможе підібрати саме ту техніку, яка максимально підходить підприємству, враховуючи особливості застосованої технології вирощування сільськогосподарських культур.

Нашими співробітниками накопичений величезний досвід з вирішення всього спектра завдань, які стоять перед кваліфікованим постачальником сільськогосподарської техніки:

  • оптимізовані логістичні процедури;
  • розвивається сервісна служба, росте число інженерів сервісу, весь штат служби пройшов навчання на заводах-виробниках;
  • сформований склад запасних частин і витратних матеріалів, постачання запасних частин здійснюється в найкоротші терміни;
  • тісна співпраця з заводами виробниками дозволяє запропонувати покупцям найбільш оптимальні ціни;
  • наші фахівці при необхідності проводять навчання операторів сільськогосподарської техніки;
  • запропонуємо максимально вигідні умови придбання техніки в розстрочку, кредит, лізинг.

Стабільність в роботі дозволила нам зарекомендувати себе як надійного партнера. Техніка, що реалізується нами, працює і приносить прибуток її власникам у всіх куточках України.

До всіх наших клієнтів ми ставимося з перспективою на тривалу співпрацю і намагаємося вникати в усі їх потреби і потреби. А це головна гарантія того, що співпраця буде взаємовигідною — це і є запорука нашого спільного успіху.