Модернізація просапних сівалок

Якість та точність посіву – настільки ж важливий фактор вдалого врожаю, як і погодні умови, і сучасні технології обробки та підготовки ґрунту, і якість посівного матеріалу та добрив.

Модернізація просапних сівалок

Що таке якісний посів?

Це висів заданої кількості насіння на одиницю площі, рівномірний розподіл насінин та заробка насінини на задану глибину.

На сьогодні більшість господарств вже має сучасні сівалки точного висіву для технічних культур (кукурудза, соняшник, соя тощо), але чи завжди забезпечується якісний посів? На жаль ні і виявити це можна лише після появи сходів.

Але все змінюється! Неякісний посів та відсутність контролю якості – це вже в минулому. Сівалка, яка прослужила Вам не один рік може сіяти так само точно та якісно, а в деяких випадках й краще, ніж надсучасні сівалки з купою електроніки, гідравліки, пневматики, які відповідно коштують значних коштів. Для цього Вам потрібно вжити деяких заходів по модернізації та вдосконаленні Вашої сівалки.


Якщо ви експлуатуєте просапні сівалки John Deere, Kinze, Great Plains, Monosem, Challenger, Massey Fergusson, Case, і хочете підвищити точність висіву, хочете звести нанівець пропуски і двійники, хочете, щоб насіння гарантовано лягали на одну глибину, хочете отримувати достовірну інформацію від системи контролю висіву, хочете сіяти на швидкості до 18 км/год, але не можете реалізувати в своїх сівалках, то ця пропозиція для Вас.

Пропонуємо Вашій увазі продукцію американської компанії Precision Planting, яка є центром для нових ідей і технологій, яка постійно працює над поліпшенням процесу висіву насіння.

Для значного покращення якості висіву, та як слід підвищення врожайності за допомогою обладнання Precision Planting розроблений цілий ряд технічних рішень:

  • модернізація механічного висівного апарату;
  • модернізація вакуумного висівного апарату;
  • переобладнання механічної сівалки в вакуумну;
  • організація контролю і регулювання тиску на грунт;
  • індивідуальний електропривод на кожну секцію;
  • очисники ряду з контролем тиску на грунт;
  • організація посіву на швидкості до 18 км/год.;
  • установка багатофункціонального монітора для спостереження за процесом висіву, контролю і регулювання сівалки прямо з кабіни трактора.

Як швидко це окупається?

Термін окупності будь-якого рішення або комплексу рішень не більше 1 сезону, а в деяких випадках рішення за сезон окупиться багаторазово.