AirForce

AirForce - це інноваційне технічне рішення для автоматичного контролю прижимного зусилля кожної секції сівалки на грунт.

airForce

До останнього часу не було ніякого способу для контролю прижимного зусилля сівалки під час посіву. І не було можливості динамічно змінювати це зусилля для кожного типу ґрунту і умов обробки, безпосередньо з кабіни трактора в процесі роботи.

Недостатнє прижимне зусилля призводить до нерівномірного проростання і до того, що коренева система рослин буде погано розвинена, а це відіб’ється на врожайності. Ущільнення кореневої системи, в свою чергу, виникає, коли є надмірне прижимне зусилля, яке створюють механізми сівалки під час посіву.

Система управління 20/20 SeedSense в поєднанні з системою AirForce, для автоматичного вимірювання і контролю прижимного зусилля, дозволить Вам утримати секції сівалки на оптимальній висоті, контролюючи мінімальний тиск на ґрунт, що забезпечує однакову глибину посіву на поле з різною щільністю ґрунту і мінімізує ущільнення ґрунту навколо насіння.

Який принцип роботи?

Принцип роботи: монітор 20/20 SeedSense за допомогою датчиків вимірює вагу секції і обчислює надлишок / нестачу ваги, яка буде компенсована за допомогою повітряних подушок, встановлених на кожну секцію. При цьому, зберігається потрібна постійна глибина висіву, навіть при спустошенні бункера і в умовах зміни щільності ґрунту.


Як показали дослідження Beck’s Practical Farm Research протягом трьох сезонів, автоматичне коректування, зроблена AirForce, підвищила рівень врожаю на 2,5 центнера з гектара.