eSet

Комплект для переобладнання висівних апаратів John Deere, які були випущені після 1991 р, дозволить підвищити врожайність за рахунок зменшення двійників \ пропусків, не змінюючи при цьому сам висівний апарат.

eSet

Даний комплект для модернізації включає в себе ряд унікальних технічних рішень, які суттєво можуть підвищити якість висіву Вашої сівалки.

Висівний диск eSet

Висівний диск eSet виконаний з міцного полікарбонатного сплаву, який стійкий до зношування. Відсутність на ньому будь-яких заглиблень робить диск нечутливим до різної фракції і форми насіння. Широкий профіль диска дозволяє викидати насіння по центру висівної трубки, що зводить до мінімуму “рикошети” і поява двійників.

На внутрішній частині диска виконані технологічні зубці, які перемішують насіння в процесі висіву. Це допомагає уникнути двійників при склеюванні насіння в бункері.

Висівний диск eSet
Висівний диск eSet

Сінгулятор (відсікач двійників)

Сінгулятор (відсікач двійників) – деталь, яка закріплюється в корпусі висівного апарату. Має п’ять зубців (три зверху, два знизу), Сінгулятор рухається по площині диска і зубцями знімає двійники в процесі висіву.

Сінгулятор має два положення: зафіксоване і плаваюче, в залежності від культури.

Сінгулятор (відсікач двійників)
Сінгулятор (відсікач двійників)

Екстрактор (вилучатель)

Екстрактор (вилучатель) – деталь, яка відсікає насіння від диска, тим самим допомагає їм переміститься в висівну трубку. Застосовуються два типу екстракторів, в залежності від культури. Монтаж і демонтаж цієї деталі здійснюється вручну, без застосування будь-якого інструменту.

Екстрактор (вилучатель)
Екстрактор (вилучатель)

Рамка

Рамка, служить базою для закріплення на ній перерахованих вище елементів, а також очисної щітки і регульованої заслонки для контролю кількості насіння, яке потрапляє в висівний апарат.

Рамка
Рамка