vSet

vSet

Вакуумний висівний апарат vSet, краще рішення тому що він:

 • Дозволяє висівати широке розмаїття насіння різних розмірів і форм;
 • Посів різних видів насіння відбувається за допомогою простої зміни диска;
 • Дозволяють працювати в більш широкому діапазоні швидкостей;
 • Мають більш низький знос і менше витрат на технічне обслуговування.

Сьогодні нова вакуумна висівна система vSet пропонує користувачам механічних сівалок поліпшену сингулярність, більше зручностей, більший термін служби і велику гнучкість у використанні насіння. Для цього потрібно переобладнати стару (або нову) механічну сівалку на сучасну сівалку вакуумного типу.

Для встановлення нової системи vSet на існуючу механічну сівалку монтується гідравлічна вакуумна система, яка забезпечує вакуум для кожної секції. Система включає в себе гідромотор, крильчатку і повітроводи на кожну секцію. Всі ряди сівалки обладнується вакуумним висівним апаратом vSet.

Конструктивно він простий і надійний. Міцний пластиковий корпус, що складається з двох частин, які роз’єднуються вручну, без застосування будь-яких інструментів.

Усередині корпусу розташовуються елементи, які і забезпечують якісний висів, а саме:

 • Висівний диск, виготовлений з полікарбонатного сплаву, що забезпечує високу стійкість до зношування. Диски діляться на однорядні і дворядні, в залежності від культури (кукурудза, соняшник, соя). Зміна диска відбувається також вручну. Необхідно просто зняти фіксуючий шплінт. Поглиблення навколо отворів диска забезпечують відведення пилу, яка може накопичуватися всередині висівного апарату. За допомогою зубчастого вінця можливо опціонне підключення системи електроприводу кожного ряду vDrive.
  Висівний диск
  Висівний диск, виготовлений з полікарбонатного сплаву, що забезпечує високу стійкість до зношування
 • П’ятидольний пружинний сінгулятор призначений для видалення зайвих зерен з диска і забезпечує розташування на кожному отворі рівно одного насіння. Він не вимагає регулювання за розміром насіння і підтримує постійний контакт з диском. Ви можете легко замінити сінгулятор, щоб відповідати різним культурам
  П’ятидольний пружинний сінгулятор
  П’ятидольний пружинний сінгулятор призначений для видалення зайвих зерен з диска і забезпечує розташування на кожному отворі рівно одного насіння
 • Виштовхувач з підпружиненим роликом, який містить фрагменти для затикання отворів в диску. Це допомагає виштовхувати насіння з диска в разі забивання. Він встановлюється в потрібне положення і може швидко змінюватися, щоб відповідати дискам. Екстрактор підбирається відповідно диску (однорядний або дворядний).
  Виштовхувач з підпружиненим роликом
  Виштовхувач з підпружиненим роликом, який містить фрагменти для затикання отворів в диску
 • Невелика вакуумна порожнина, в поєднанні з невеликим корпусом, забезпечує зниження потреби в вакуумі, що супроводжує більш високу ефективність випуску насіння.
  Невелика вакуумна порожнина
  Невелика вакуумна порожнина
 • Заслінка на вході дозволяє управляти величиною ємності для надходження насіння різних типів культур.
 • Привід диска, відповідає існуючим системам ланцюгового приводу на сівалках John Deere 7000, 7200 і 2000, Kinze 3000, Kinze EdgeVac.

Система вакуумного висіву vSet в поєднанні з монітором 20/20 SeedSense допоможе Вам не тільки бачити і контролювати процес висіву на ходу, але і бачити різницю між посівами механічним і вакуумним висівним апаратом.