Встановлення обладнання для внесення рідких добрив
Якщо рослина на старті отримає максимально ефективну кількість добрив, то на виході отримаємо швидке проростання, появу ранніх сходів та потужну кореневу систему. Як показує практика, внесення добрив у рідкій формі є найоптимальнішим щодо користі для рослин.
Компанія «АГРОТЕХПАРТНЕР» надає послуги з переобладнання просапних сівалок та культиваторів під внесення рідких добрив.
Переобладнання сівалок для внесення рідких добрив — потребує кваліфікованого підходу, адже посів є найбільш відповідальною агротехнічною операцією. Якщо рослина на старті отримає максимально ефективну кількість добрив, то на виході отримаємо швидке проростання, появу ранніх сходів та потужну кореневу систему.
Компанія «АГРОТЕХПАРТНЕР» пропонує найкращі технічні рішення для внесення рідких добрив. Головний принцип нашої роботи — індивідуальний підхід до кожного замовлення та досягнення бажаного результату в оптимальні терміни.
На сьогодні в Україні рідкі мінеральні добрива використовує не більше ніж 10–15% господарств. Причинами цього можна назвати високу вартість добрив (хоча нині й тверді добрива також недешеві), невеликий їхній асортимент, а також відсутність у господарствах сучасних машин для внесення, транспортування та зберігання рідких добрив.
Проте, як показує практика, внесення добрив у рідкій формі є найоптимальнішим щодо користі для рослин. Особливо ефективне їхнє застосування у посушливих районах: порівняно із гранульованими, вони швидше засвоюються та інтенсивніше впливають на рослини, забезпечують високу рівномірність надходження поживних речовин до кореневої системи.
Внесення добрив можливе на різних стадіях вегетації рослин: як під час висіву чи висаджування, так і за позакореневого підживлення.
Ще однією незаперечною перевагою рідких мінеральних добрив є їхній випуск у зручній для зберігання і використання формі, що, своєю чергою, знижує витрати на транспортування, зберігання та розвантаження добрив. До того ж, як правило, розчин уже готовий до застосування.
Внесення добрив не потребує додаткових витрат на зважування, розчинення і фільтрацію. Крім того, засоби внесення рідких добрив довговічніші, ніж розкидачі твердих мінеральних добрив. Єдина проблема за переходу до роботи із рідкими добривами — це придбання відповідних машин для їхнього транспортування, зберігання та внесення.